z Miasta Gwarków do Wietrznego Miasta!
Blog > Komentarze do wpisu
keep freezing

coraz bardziej zakochuję się w zimowym Chicago. Wietrzne Miasto jest wtedy ciche, białe, spokojne, śliczne i niestety - zimne - jedyny minus tej zimy w tym mieście. a zimno bywa dokuczliwe niesamowicie...

no to teraz zaległy spacer po zimowym Chicago. na zachętę to:

winter_in_Chicago

winter_in_Chicago

winter_in_Chicago

winter_in_Chicago

winter_in_Chicago

winter_in_Chicago

czekam z niecierpliwością na zdjęcia Kolegi z Bloga Obok z wyprawy w ubiegłą niedzielę, bo na pewno będą o niebo lepsze niż moje! i już bym je chciała zobaczyć!!! no bo towarzyszący nam J. zdjęć na razie nie robi.... ale to kwestia czasu ;O)

gdyby ktoś miał ochotę na więcej zdjęć z tej niedzieli, to proszę:

poza tym to odwiedziłam taki sklep "Dollar Island", którego już dawno nie odwiedzałam i normalnie szczęka mi opadła...  zdjęcia nazwałam "kup mi jezuska". proszę sobie oblookać osobiście. no i tak - ludzie to kupują! no i też upewniłam się w przekonaniu, że tzw. "dollar story" lubię odwiedzać. a czym bardziej pomieszany tym lepszy!!!

a poza tym to skippingowanie wychodzi mi coraz lepiej.... jeszcze chwila, jeszcze momencik i wyjdzie mi perfekcyjnie...

no to miłej niedzieli. bo moja będzie taka, że szkoda nawet wspominać.... trzeba ją skippingnąć...

niedziela, 17 stycznia 2010, evek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: iwi, 80.54.97.*
2010/01/17 19:33:26
Czekałam,czekałam,zaglądałam,odwiedzałam znowu czekałam i w końcu moja cierpliwość została nagrodzona:) są!!! świetne,zimowe zdjęcia mojego ukochanego Chicago.Wietrzne miasto zmrożone i zaśnieżone. Ciekawie wygląda "fasolka" z resztkami śniegu i zamrożonymi soplami. Chciałabym kiedyś zobaczyć to miasto zimową porą - dziękuję i pozdrawiam:)
-
2010/01/18 00:34:46
@iwi: no jakos mi sie ostatnio nie chce pisac.... zagladaj na mojego Flickra - tam szybciej sobie foty oblookasz.pozdrawiam!

Bookmark and Share