z Miasta Gwarków do Wietrznego Miasta!
Blog > Komentarze do wpisu
będzie o telefonie

kilka dni temu Stardust pisała na swoim blogu o przyjemności kontaktowania się z kompanią telekomunikacyjną (TU można poczytać) no i ja dziś tez miałam "przyjemność".... poszłam na 12 do pracy i jakoś tak podejrzanie milczał mój telefon. ale jako, że pracy miałam .... (że się źle nie wyrażę), to nawet nie zwróciłam uwagi... wracam jednak do domu, chcę zadzwonić, a tu, że nie mogę wykonać tego połaczenia. i nic nie działa. WTF?! dwa dni temu zapłaciłam przecież rachunek!!!!!!!

sprawdzam wyciąg z banku. opłata jest. "przeszło". dzwonie do Customer service... o dziwo z żywym głosem łączę się tak po 10 minutach.... ale ta gadka... :O/

"jaki jest twoj problem?"

"no zaplacilam wam 2 dni temu a wy wylaczyliscie moj telefon!"

"jak placilas?"

"moja karta debetowa"

"a masz wyciag z konta?"

"nie. patrze online na moje konto. wystarczy?"

"a jaki jest numer karty"

"44....."

"czekaj, czy mozesz powtorzyc?"

"moge... 44... "

"wlasnie widze, ze twoja wplata jest na koncie"

"to dlaczego wylaczyliscie mi telefon??!!"

i tu cos "strzyknelo" i sie rozlaczylo.... telefon zaczal dzialac wprawdzie. ale mogli chociaz powiedziec "we are sorry"... nie mówią o tym, że płacę za serwis,którego nie miałam przez jeden dzień... jakby się dało żyć bez telefonu, to bym to w diabły wszystko wywaliła do śmietnika i good by! forever!!!

sobota, 27 lutego 2010, evek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: stardust1-2, *.c3-0.43d-ubr10.qens-43d.ny.cable.rcn.com
2010/02/27 13:59:19
Rece opadaja, Wspanialy mowi, ze wiekszosc tych prac zwiazanych z rachunkami itp. zostala pewnie oddelegowana do Indii tudziez inszego Hondurasu i stad takie kwiatki. Pewnie jest w tym duzo racji, bo operatorzy bardzo rzadko mowia po angielsku, w sensie zrozumienia;))
-
2010/02/27 23:39:05
żeby było weselej dziś dostałam od mojej kampanii następującego smsa: your Feb. bill of $39 for account ... is past due. to avoid service interruption make Full or Bridge payment today! Thank You! ..... noż normalnie, niech mi wyłaczą telefon. oskarżę ich o kradzież na przykład!

Bookmark and Share