z Miasta Gwarków do Wietrznego Miasta!
Blog > Komentarze do wpisu
2010 / 2011

ostatni dzień 2010 roku powitał nas w Chicago taką niby wiosną 55F i wyłażącym zewsząd syfem, który skrył się pod śniegiem jeszcze niedawno... dla świętujących w tym roku "pod gołym niebem" było chyba nieco lepiej niż zazwyczaj - ciut mokro ale bez mrozu. więc piątek 31 grudnia 2010 wyglądał z grubsza tak:

sylwek

sylwek

sylwek

sylwek

sylwek

sylwek

sylwek

mój Sylwester nie był wyszukany ha ha ha - można to tak ładnie określić. moja siostra nazywa takie sytuacje "crap" bardziej obrazowo.

sylw

w tym okienku czatowym czai się Australia ;) właściwie to wypadło mi w tym roku świętować Sylwester 4-krotnie: o 7 rano mojego czasu z Melbourne, dwie godziny później z Yoshim i jego rodziną w Narze w Japoni (tu mi się już przysnęło), o 5pm mojego czasu z Jolkiem w PL (tu dałam d*** bo poszłam karmić koty za późno - ale o tym za chwilę) no i o północy w Chicago.

świętowałam też z Australią powstawanie nowej płyty i miałam trochę "preview" do posłuchania i to dobrych kawałków, że zeszła mi na to prawie cała butelka wina. co dla mnie osoby rzadko pijącej a jak już to nigdy dużo było wyzwaniem, które skończyło się tak, że koło 1.30am poszłam spać, co bardziej obrazowo można nazwać padnięciem w łóżko ;)

żeby nie było pięknie, to koło 4.30 obudziły mnie myszy i było po spaniu :(

ale Nowy Rok witałam w koszulce z New Yorkiem i to nie był wybór przypadkowy :)

NY

no i to by było na tyle. o! oglądałam jeszcze w CNN relacje z sylwestrowego Times Square w NY, którą prowadzili Anderson Cooper i Kathy Griffin i ta Griffin to jest kretynka... eh, ale to ona sobie stoi obok Andersona Coopera...

W pierwszy dzień Nowego Roku za to pogoda odwróciła się o 360 stopni niemal - nie ma śniegu, ale zrobiło się zimno (23F) i zaczął wiać jakiś arktyczny wiatr, zimny w cholerę, który powoduj to, że temperatura odczuwalna spadła bardzo w dół i było jak z 7F ..... zimno!

dokulałam się jednak do mieszkania Starszego Brata i niedoszłej bratowej ha ha, bo oboje się rozjechali w świąteczno-noworoczne wojaże a na ich porch'y zimuje stado kotów i trzeba futrzaste nakarmić. Nie mam szczęścia do spotkania całej siódemki, bo tyle się doliczył "brat" - w Sylwestra były 2 a dziś 4 sztuki ;) kicie są słodkie i gdyby nie to, że są dzikie i niektóre mają jakieś schorzenia, to zabrałabym ze dwa nawet do domu, żeby myszy pogoniły. no ale takie odpadają. ale możecie się napatrzeć. i jak ja teraz tam chodzę je karmić to się nie dziwię że starszy brat i niedoszła bratowa potrafią godzinami się na nie gapić. też mogę tam długo wystać przy tych drzwiach. zwierzaki są ekstra!

koty

koty

koty

koty

 

no i LUis dziś coś nie bardzo z przednią łapką.... zauważyłam, że trzyma ją uniesioną i tak do końca się na niej nie podpiera jak kica. mam nadzieje, że to reumatyzm mu się odezwał, a nie coś powazniejszego. zaraz zrobię przegląd łap.

 

no to wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :) niech spełnią się wasze marzenia! i samych dobrych wyborów! :)

02 Choice by sense

niedziela, 02 stycznia 2011, evek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/01/02 16:34:55
Kathy Griffin dziala mi na zeby. Do tego brzydka jak noc. Wyglada jak przerobiony facet. Kociaki sa urocze.
-
2011/01/02 19:38:20
Najlepszego w Nowym Roku Ewus!!!
-
2011/01/03 01:00:29
@Ania: no właśnie - na koty da się patrzeć na Griffin nie bardzo ha ha! :)

@Stardust: dzięki! Tobie też i zdrówka!!! :)
-
Gość: monika, *.hsd1.il.comcast.net
2011/01/03 15:27:16
Pisalam juz wczesniej w sprawie tych myszy ale blox nie pozwalal komentowac,wiec probuje znowu-jedyna rzecza jaka zadzialala na myszy byly tzw glue boards
www.amazon.com/catchmaster-Peanut-Butter-Scented-Insect/dp/B003HF0HLC
Zwykle pulapki olewaly totalnie,a na te sie pieknie lapaly,chociaz bylo mi ich zal.Mysle ze Louisowi nie zaszkodza.
-
2011/01/03 21:34:16
@Monika: dzięki za link. mam glue traps teraz rozłożone i nic. też jakoś omijają :( ale może takie z zapachem peanut butter.... chyba jednak kot mi zostaje. pozdrawiam!

Bookmark and Share